Kolonie

ORGANIZUJEMY RÓWNIEŻ ZIELONE SZKOŁY , KOLONIE , BIWAKI , WYCIECZKI , SZKOLENIA, TURNUSY EMERYCKIE

OFERTA DLA ZIELONYCH SZKÓŁ

 

Ośrodek położony jest na bardzo atrakcyjnym terenie o pow. 3,00 ha, w odległości ok. 50 m od brzegu morza. Usytuowany z dala od dróg komunikacyjnych w otoczeniu zieleni , drzew , krzewów oraz rozległych terenów służących rekreacji i prawidłowemu wypoczynkowi dzieci i młodzieży szkolnej.
Ośrodek „ BESKID” stanowi kompleks trzech 3-kontygnacyjnych budynków (stołówki połączonej z kawiarnią i dwóch budynków hotelowych )odległość pomiędzy budynkami wynosi 40 m.

W obiekcie przeznaczonym na pobyt młodzieży na pierwszej i drugiej kondygnacji znajdują się salki lekcyjne z TV-Video . Ponadto udostępniamy korzystanie z wypożyczalni sprzętu sportowego , gier , książek oraz z gabinetu lekarskiego .

W ośrodku znajduje się kawiarnia z bilardem i dyskoteką , boiska sportowe (piłka nożna , koszykówka , siatkówka, kometka), duże place zabaw, miejsce pod ognisko i grile.

Cały teren ośrodka jest ogrodzony i zabezpieczony .

W czasie trwania „Zielonych Szkół” oferujemy 100 miejsc w pokojach typu studio 2 i 3 osobowe z łazienką oraz ok. 100 miejsc w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienką. Walory klimatyczne i turystyczne Sarbinowa oraz położenie naszego ośrodka zapewniają wspaniały wypoczynek i relaks dla dzieci i młodzieży podczas pobytu w naszym ośrodku.

Podczas pobytu na „Zielonej Szkole” zapewniamy:

- całodzienne wyżywienie (śniadanie , obiad , podwieczorek , kolacja )
- przywóz i odwóz grupy z dworca PKP z Koszalina lub Kołobrzegu
- opiekę medyczną
- ognisko , dyskoteki
- dziecko opiekuna 50%
- przy pobycie min. 14 dniowym wycieczka do Kołobrzegu

 

CENY ZIELONYCH SZKÓŁ w O.W.R. „BESKID” 2017r - 70,00zł

CENY KOLONI LETNICH w O.W.R.  "BESKID"  2017r - 75,00zl

TURNUSY 14-DNIOWE , 16-DNIOWE LUB KRÓTSZE DO UZGODNIENIA